Allan Otte (f. Aars 1978)
“Smadret”. Sign. på bagsiden Allan Otte 2007. Akryl og alkyd på MDF plade. 122×250. Uindrammet.
Proveniens: Galleri Tom Christoffersen, København.
Konditionsrapport ved forespørgsel. Kontakt: modernart@bruun-rasmussen.dk
Malerier, skulpturer og foto, 3. marts 2020