2125/​9163

Kommode af bemalet træ med plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 84. B. 98. D. 48.

Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Nylig bemalet.

Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021

Vur­dering

8.000 DKK

Hammerslag