2125/9163
Kommode af bemalet træ med plade af imiteret sten. Gustaviansk form, 20. årh. H. 84. B. 98. D. 48.
Ridser og mærker. Brugsslitage. Nøgle medfølger. Nylig bemalet.
Selected - Udvalgte antikviteter og dekorative objekter, 21. juni 2021
Vurdering
Hammerslag