2013/296
Ubekendt maler, 19. årh.
Landskab med to nøgne kvinder. Sign. H. R. Olie på træ. 34×17.
Mindre afskalninger. Mindre krakeleringer. Retoucheringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 23. marts 2020
Vurdering
Hammerslag
18 bud