Tom Krøjer (f. Frederikssund 1942, d. København 2015)
To kompositioner. Sign. Krøjer 1992, 9/100 og 17/100. Litografi i farver. Bladstørrelser 77×57. Uindrammede. (2)
Original stand. Små håndteringsmærker.