Corneille (f. Liège 1922, d. Auvers-sur-Oise 2010)
Komposition. Sign. Corneille 86, E/A. Litografi i farver. Bladstørrelse 35×26.
Undersøgt i ramme. Original stand. Passepartout har fugtskader.
819772 |