12115/183
René Tancula (f. København 1949, d. 2014)
“Vanitas”. Komposition. Sign. R. Tancula, 7/16. 1990. Litografi i farver. Bladmål 70×50. Uindrammet.
Intet at bemærke. Friskt og ubrugt eksemplar.
Kunst, antikviteter & design, 15. april 2021
Vurdering
Hammerslag