12120/118
Gunnar Bundgaard (f. Aalborg 1920, d. 2005)
Århus lystbådehavn. Sign. G. Bundgaard. Olie på plade. Lysmål 20×38. Rammemål 43×53.
Kunst, antikviteter & design, 20. maj 2021
Vurdering
Hammerslag