1404/1600
En samling diverse dele bestik, servietring, frakkeskilt, pilleæske og cigaretetui af sølv og sterlingsølv. Vægt ca. 835 gr. Samt flødekande og manicuredel af pletsølv. 19.-20. årh. (24)
Fremstår med varierende alders- og brugsslitage. Delvis graveret.
Varia, 23. januar 2014
Vurdering
Hammerslag
20 bud