12032/​31

Kinesisk skål af porcelæn dekorerede med krakele glasur og kampscener i polykrom. 20. årh. H. 12. Diam. 29,5.

Kunst, antikviteter & design, 6. august 2020

Vur­dering

800 DKK

Hammerslag