2108/901
Adda Bonfils (f. Frederiksberg 1883, d. København 1943)
Dreng med krave. Sign. AB. Buste af sandsten. H. 23.
Mindre pletter. Ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 23. februar 2021
Vurdering
Hammerslag