2426/1174
Marguerit smykkesæt af forgyldt sterlingsølv bestående af broche, armbånd og halskæde i form af margueritter af hvidt emalje. Broche B. 12 mm. L. 3,3 cm. Armbånd B. 11 mm. L. 19,3 cm. Halskæde B. 11 mm. L. 44,5 cm. (3)
Tre æsker medfølger.
Fremstår med alders- og brugsslitage.
Vurdering
Hammerslag
909038 (Autobud) | ||
2354 | ||
909038 (Autobud) | ||
2354 | ||
909038 (Autobud) | ||
2354 | ||
909038 | ||
896810 |