2032/1238
Koralhalskæde af 14 kt. guld prydet med perler af koral. L. 85 cm. Vægt ca. 11,5 g.
Proveniens: Guldsmed Traudel Toftegaard.
Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.
Smykker, 5. august 2020
Vurdering
Hammerslag
24 bud