641/647
Christian Mølsted (f. Dragør 1862, d. sst. 1930)
Marine, brænding ved Marstrand. Sign. Chr. Mølsted, Marstrand samt utydeligt årstal. Olie på lærred. 22×37.
Mindre afskalninger. Plettet.
Malerier, 11. oktober 2006
Vurdering
Hammerslag
15 bud