887/623
Fire kinesiske Bi-ringe samt firdelt ornament af jade udskåret i let relief med design. Vægt ekskl. ornament 990 gr. Diam. 12–18 cm. (5)
Prins Henrik: Jadekunst, 29. august 2019
Vurdering
Hammerslag
18 bud