2109/​823

Ubekendte kunstnere

Nøgen kvinde og par i omfavnelse. Usignerede. To figurer af udskåret træ. H. 46 og 51. (2)

Ridser og mærker. Nøgen kvinde med brud ved fod.

Moderne kunst og design, 2. marts 2021

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

550 DKK

550 DKK
500 DKK