Robert Jacobsen (f. København 1912, d. Egtved 1993)
To kompositioner. Begge sign. Rob. Jacobsen, hvoraf den ene er nummereret 5/50. Litografier i farver. Bladstørrelse 54,5×61,5 og 60×63,5. Uindrammede. (2)
Håndteringsmærker og mindre pletter. Papiret er gulnet.
Kunst, antikviteter & design, 14. november 2019