1635/634
Jean-Louis Domecq
“Loft”. Fransk industrilampe af poleret metal, fem justérbare led. Mærket Jieldé, Lyon. H. ca. 73–200.
Restaureret stand. Enkelte mindre ridser og mærker. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 30. august 2016
Vurdering
Hammerslag
12 bud