2043/948
Orla Muff (f. København 1903, d. sst. 1984)
Komposition. Sign. Muff 65. Olie på lærred. 114,5×65,5.
Behov for let overfladerensning.
Moderne kunst og design (udskudt), 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag