1502/​1289

Flora Danica Jewellery

Halskæde af forgyldt sterlingsølv, vedhæng i form af marguerit prydet med emalje. L. 45 cm. Vedhæng diam. 6 cm.

Fremstår med mindre alders- og brugsslitage.

Smykker, 7. januar 2015

Vur­dering

1.000 DKK

Hammerslag

600 DKK

600 DKK
550 DKK
500 DKK