2449/​9100

Chanel

“Classic Double Flap Jumbo” taske af beige quiltet Caviar læder med sølvfarvede beslag, dobbelt kædehank, CC drejelås, en udvendig baglomme, et rum med to indvendige lommer og beige læderfor. H. 19 x B. 30 x D. 9 cm. 2008–2009.

Fremstår med alm. alders- og brugsslitage. Lidt slitage på hjørner og sider er blevet lidt bløde med tiden. Nogle ridser på hardware. Få letter ridser på læderfor, ellers rigtig god stand indvendigt. Alle mål er cirkamål.

I Lyngby
Vur­dering

30.000–35.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?