2435/215
Tre bemalede bakker af metal, prydede dels med prospekt dels med blomster. 19. årh. L. 49–57 cm. (3)
Fremstår med alders- og brugsslitage. Restaureringer.
Ældre malerier, møbler og varia, 26. august 2024
Vurdering
Hammerslag