2138/792
Poul Henningsen (f. Ordrup 1894, d. Hillerød 1967)
Brugsslitage. Ridser og mærker. Rød del af top løs. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 21. september 2021
Vurdering
Hammerslag