“Tom Ford SS 2004 Jeweled Snake Head Horsebit Bamboo taske” af brunt monogram kanvas og gult og grønt krokodilleskind med rosaguld farvede beslag, dobbelthanke, grøn bidsel detalje foran i form af slanger prydet med talrige klare sten, et rum med en indvendig lomme og grønt satinfor. Designet af Tom Ford. H. 27 x B. 42 x D. 14 cm.
Original dustbag medfølger. Limited edition.
Fremstår med minimale alders- og brugsspor. Alle mål er cirkamål. Enkelte stene mangler.
Smykker og Fashion, 6. oktober 2021