12043/79
P. S. Krøyer (f. Stavanger 1851, d. Skagen 1909)
Fra mit hjem paa Skagen". Tryksign. P.S. Krøyer, Skagen juni 1898. Litografi i farver. 26×32. Rammemål 37×44.
Kunst, antikviteter & design, 22. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag
12 bud