1831/545
Erik Bille Christiansen (f. København 1954, d. 2017)
“Fugleøen”, 2009. Sign. på bagsiden samt titel og årstal. Olie på lærred. 131×163.
Original stand. Intet at bemærke.
Moderne kunst og design, 31. juli 2018
Vurdering
Hammerslag