12203/99
Steffen Jørgensen (f. København 1940, d. 2015)
Fire kompositioner. Sign. Steffen Jørgensen 1989, 25/50. Litografier i farver. Bladstørrelse 69,5×69,5. (4)
Én sidder løst i rammen.
Kunst, antikviteter & design, 20. januar 2022
Vurdering
Hammerslag