2447/​53

Konsolbord af messing med plade af glas med sort folie, buet front med skuffe. Louis XVI form, 20. årh. H. 96. B. 101. D. 44.

Ridser og mærker. Brugsslitage. mærker på pladen og manglende folie.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–12.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?