2016/630
Brendan Neiland (f. Lichfield 1941)
“West Central II”. Sign. Brendan Neiland, 76, 6/40. Litografi i farver. Lysmål 49×72.
Papiret er gulnet. Undersøgt i ramme.
Moderne kunst og design, 14. april 2020
Vurdering
Hammerslag