11950/55
Cecil Valeur (f. Fåborg 1910, d. 1985)
Landskab. Sign. Valeur - 34. Olie på lærred. 66×44. Rammemål 65×48.
Pletter på ramme.
Kunst, antikviteter & design (udskudt), 19. december 2019
Vurdering
Hammerslag