2431/793
Mie Mørkeberg (f. 1980)
Uden titel. Sign. Mie Mørkeberg 19, 190/200 og 135/200. To litografier i farver. Bladstørrelse 39×29 og 29×39. Uindrammede. (2)
Moderne kunst og design, 30. juli 2024
Vurdering
Hammerslag
11 bud