2022/107
Italiensk Barok kabinet med indlægninger i form af elfenben og skildpaddeskjold. Nøglebeslag i form af våbenskjold. 18. årh. B. 88. H. 41. D. 30.
Brugsslitage. Sider med finérskader. Nøgle medfølger.
Ældre malerier, møbler og varia, 25. maj 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud