1804/1689
Spejlplateau med montering af sølvplet. Ca. 1900. L. 56. B. 39.
Løse ben. Ridser på spejl. Fremstår med alders- og brugsslitage.
Varia, 25. januar 2018
Vurdering
Hammerslag
10 bud