2442/38
Louis XVI spejl i ramme af forgyldt træ og gesso, rigt udskåret med perlestaf, vase og guirlande, facetslebet spejlfelt. 18. årh. H. 135. B. 73.
Brugsslitage. Ridser og mærker. Restaureret.
Vurdering
1155516 |