12141/36
Pierre Alechinsky (f. Bruxelles 1927)
Komposition. Sign. Alechinsky 40/99. Litografi og radering. Bladmål 24×17. Rammemål 43×33. Indrammet.
Kunst, antikviteter & design, 14. oktober 2021
Vurdering
Hammerslag