2448/​623

Peter Bonde (f. København 1958)

“Dessert Bond”, 2007. Sign. med titel og datering på bagsiden. Collage og olie på lærred. 30×40.

Let klistret overflade. Malingen er enkelte steder stadig klistret. Noget af malingen er skallet af.

Vur­dering

4.000 DKK

Hammerslag

2.900 DKK

10 bud

1099770 2.900 DKK
956030 2.800 DKK
1099770 2.700 DKK
956030 2.600 DKK
1099770 2.500 DKK
956030 2.400 DKK
1099770 2.300 DKK
956030 2.200 DKK
1169262 2.100 DKK
956030 2.000 DKK