2439/​1509

Louis XVI prismekrone med stel af forgyldt bronze, seks lysarme monteret til el., behængt med prismer, plade af blåt glas. Nordtyskland, 18. årh.s slutning. H. 95. Diam. 65.

Dette emne handles i fuldmoms

Der garanteres ikke for funktionen af den elektriske installation. Brugsslitage.

I Lyngby
Vur­dering

10.000–15.000 DKK

Hvordan fungerer maksimumbud?

14 bud

242732 6.500 DKK
32481 6.000 DKK
242732 5.500 DKK
32481 5.000 DKK
242732 4.800 DKK
829887 (Autobud) 4.600 DKK
242732 4.400 DKK
829887 4.200 DKK
163355 (Autobud) 4.000 DKK
829887 3.800 DKK
163355 (Autobud) 3.600 DKK
1092330 3.400 DKK
163355 3.200 DKK
829887 3.000 DKK