2439/1509
Louis XVI prismekrone med stel af forgyldt bronze, seks lysarme monteret til el., behængt med prismer, plade af blåt glas. Nordtyskland, 18. årh.s slutning. H. 95. Diam. 65.
Dette emne handles i fuldmoms
Der garanteres ikke for funktionen af den elektriske installation. Brugsslitage.
Vurdering
14 bud
242732 | ||
32481 | ||
242732 | ||
32481 | ||
242732 | ||
829887 (Autobud) | ||
242732 | ||
829887 | ||
163355 (Autobud) | ||
829887 | ||
163355 (Autobud) | ||
1092330 | ||
163355 | ||
829887 |