2426/814
Hans J. Wegner (f. Tønder 1914, d. Gentofte 2007)
“Century 2000”. 2½-personers sofa, betrukket på sider, ryg og løse hynder med brunt skind, runde ben af stål. Udført hos Getama, Gedsted, stemplet 2005. L. 190.
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker. Skind med pletter og smuds.
Vurdering
Hammerslag
10 bud
945735 | ||
961446 (Autobud) | ||
945735 | ||
961446 (Autobud) | ||
945735 | ||
961446 | ||
1146524 (Autobud) | ||
961446 | ||
1146524 | ||
943970 |