2012/4844
Berlin. 1948–1990. Komplet stemplet samling i Leuchtturm-album. 1–5 mark Sort Overtryk sign. Schlegel BPP, Valutaramte og Valutablok er **/* men resten er stemplet og incl. mængder af LUXUSSTEMPLER i den nyere del [ ⊙ ]
Frimærker, 22. marts 2020
Vurdering
Hammerslag