2438/699
Mogens Koch (f. Frederiksberg 1898, d. København 1992)
Reolvæg af massiv Oregon pine, bestående af to bogreoler og to tilhørende sokler. Udført og mærket hos Rud. Rasmussens Snedkerier. H./B. 76. D. 27,5. Sokkel: H. 5. (4)
Stand
Fremstår med alders- og brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Eftersyn
I
Lyngby
Auktion
Kategori
Sælges
Vurdering
Næste bud
Dit maksbud
1 bud
Tidspunkt | Byder | Bud |
---|---|---|
880300 |