12040/167
Per Kirkeby (f. København 1938, d. sst. 2018)
To kompositioner. Usign. Litografier. Trykt på Brøndums Grafiske Værksted. 1993. Lysmål 15×11. Rammemål 33×24. (2)
Kunst, antikviteter & design, 1. oktober 2020
Vurdering
Hammerslag