2032/728
Tre skåle af kobber med blå og polykrom emalje dekoration. To skåle sign. Diam. ca. 16. L. 15,5. B. 13. (3)
Nogle minimale overfladeridser og mærker.
Moderne kunst og design, 4. august 2020
Vurdering
Hammerslag