12139/​161

Ubekendt design

Et sæt på fire pendler med cylinderformet skærm af plast. Topmontage af metal. Udført hos Lyfa. H. 25. (4)

Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.

Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021

Vur­dering

2.000–3.000 DKK

Hammerslag