12139/161
Ubekendt design
Et sæt på fire pendler med cylinderformet skærm af plast. Topmontage af metal. Udført hos Lyfa. H. 25. (4)
Almindelig brugsslitage, herunder ridser og mærker.
Kunst, antikviteter & design, 30. september 2021
Vurdering
Hammerslag