2415/896
“Junker”. Par lænestole med stel af bøg. Armlænsstropper af kernelæder. Udført og mærket hos Dux. 1970'erne. (2)
Brugsslitage. Enkelte ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 9. april 2024
Vurdering
Hammerslag