2120/159
To sæt marmoropsatser, det ene med metal-stammer. 20. årh. H. 15 og 16 cm. (4)
Proveniens: Erik Brandt.
Ældre malerier, møbler og varia, 17. maj 2021
Vurdering
Hammerslag
21 bud