1505/​929

“Palace”. 8 middagsknive med skafter af sølv. Udfør hos S. Chr. Fogh. 20. årh. L. 22. (8)

Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.

Moderne kunst og design, 27. januar 2015

Vur­dering

1.500 DKK

Hammerslag

900 DKK

900 DKK