1505/929
“Palace”. 8 middagsknive med skafter af sølv. Udfør hos S. Chr. Fogh. 20. årh. L. 22. (8)
Almindelig brugspatina, herunder ridser og mærker.
Moderne kunst og design, 27. januar 2015
Vurdering
Hammerslag