2025/2024
Herrearmbåndsur af stål. Model Seamaster. Automatisk værk. Lys skive med sølvfarvede visere og timemarkører. Monteret med senere Filo-Flex rem. Urets diam. 34 mm. 1960'erne.
Fremstår med alders- og brugsslitage. Ridser og mærker. Uret virker, men der garanteres ikke for funktionaliteten.
Armbåndsure, 17. juni 2020
Vurdering
Hammerslag
15 bud