2045/544
John Copeland (f. Californien 1976)
Erotisk komposition. Sign. på bagsiden John Copeland, 2012. Olie på lærred. 91,5×77. Uindrammet.
mindre krakeleringer.
Moderne kunst og design, 3. november 2020
Vurdering
Hammerslag
41 bud