2424/519
Dansk design
Et par væglamper af messing med justérbar arm. Indvendig hvidlakeret. Tryknapafbryder på base. H. ca. 32. L. ca. 25. (2)
Almindelig brugsslitage. Ridser, mærker og mindre buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.
Moderne kunst og design, 11. juni 2024
Vurdering
Hammerslag