2424/​519

Dansk design

Et par væglamper af messing med justérbar arm. Indvendig hvidlakeret. Tryknapafbryder på base. H. ca. 32. L. ca. 25. (2)

Almindelig brugsslitage. Ridser, mærker og mindre buler. Der garanteres ikke for funktionaliteten.

Moderne kunst og design, 11. juni 2024

Vur­dering

3.000–4.000 DKK

Hammerslag

1.550 DKK

1.550 DKK
1.500 DKK